Оголошення про вчасну сплату земельного податку та орендної плати

Дата: 14.07.2023 08:09

Фото без описуШановні користувачі, орендарі , власники земельних ділянок та земельних часток (паїв ), розташованих на території Глобинської міської територіальної громади!

Фінансовий відділ виконавчого комітету Глобинської міської ради повідомляє вас про обов’язковість сплати земельного податку та орендної плати.

Так, відповідно п. 14.1.72. Податкового кодексу України (ПКУ) земельний податок – це обов'язковий платіж, що справляється з власників земельних ділянок та земельних часток ( паїв), а також постійних землекористувачів, окрім пільгових категорій населення визначених п. 281.1.ПКУ.

За несплату земельного податку та орендної плати ви, в першу чергу, несете відповідальність перед Законом, а також  наносите збитки місцевому бюджету, основним джерелом наповнення якого, на сьогоднішній день, є збір за користування землею.

Пам’ятайте, що від вашого розуміння та дотримання вимог чинного законодавства залежать соціальні виплати, благоустрій громади, утримування закладів дошкільної та позашкільної освіти, культури  та ін. Наявність податкового боргу призводить до не забезпечення  наповнення  місцевого бюджету, унеможливлює фінансування програм соціального розвитку.

За інформацією про стан розрахунків з бюджетом, суми нарахування плати за землю платники податків мають можливість ознайомитися звернувшись до «Електронного кабінету платника податків» за посиланням https://cabinet.tax.gov.ua, також, за необхідності, можна звернутися до Центру обслуговування платників ДПІ за місцем реєстрації. Зазначаємо, що відсутність повідомлення не є підставою для не сплати податку.

Реквізити для сплати Земельного податку з фізичних осіб

Одержувач: ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ  КАЗНАЧЕЙСЬКОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ У ПОЛТАВСЬКІЙ ОБЛАСТІ

ЕДРПОУ одержувача: 37959255

р/р одержувача: UA168999980334109813000016571

Банк отримувача: Казначейство України (ЕАП)

Призначення платежу: Земельний податок з фізичних осіб

Код платежу: 18010700

Реквізити для сплати Орендної плати з фізичних осіб

ЕДРПОУ одержувача: 37959255

р/р одержувача:  UA528999980334149815000016571

Банк отримувача: Казначейство України (ЕАП)

Призначення платежу: Орендна плата з фізичних осіб

Код платежу: 18010900

Наголошуємо, що сплату земельного податку необхідно провести до 29.08.2023р.

Сподіваємося на розуміння та своєчасну сплату.