Повідомлення про наміри отримати дозвіл на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами

Дата: 17.07.2023 13:26

Фото без описуТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ІНЧЕР» (ТОВ «ІНЧЕР») має намір отримати дозвіл на викиди забруднюючих речовин у атмосферне повітря стаціонарними джерелами для автозаправної станції (далі – АЗС) №34.

Ідентифікаційний код юридичної особи в ЄДРПОУ – 42556531.

Юридична та поштова адреса: Україна, 39600, Полтавська обл., м. Кременчук, вул. Халеменюка, буд. 8, оф. 526;

контактний номер телефону:+38(067)1432383;

е-mаіl: incher425@gmail.com.

Фактична адреса проммайданчика: 39025, Полтавська обл., Кременчуцький р-н., с. Жуки, вул. Хорольська, 69-А.

Мета отримання дозволу на викиди: отримання дозволу на викиди для існуючого об’єкту.

Відповідно до Закону України «Про оцінку впливу на довкілля» визначено, що висновки державної екологічної експертизи, одержані до введення в дію цього Закону, зберігають чинність та мають статус висновку з оцінки впливу на довкілля. Для АЗС №34 отримано Висновок державної екологічної експертизи №16/15.02.2016-012 від 24.02.2016 р.

Головним призначенням АЗС №34 є роздрібна торгівля пальним.  Основними процесами, що супроводжуються виділенням забруднюючих речовин в атмосферне повітря є викиди шкідливих речовин внаслідок наливу та при зберіганні дизельного пального, бензину та викиди при роботі паливороздавальних колонок.

На АЗС №34 ТОВ «ІНЧЕР» розміщуватимуться 6 стаціонарних джерел викиду (4 організованих та 2 неорганізованих). Річна кількість викидів забруднюючих речовин становить 0,1272 т, у тому числі:

Неметанові легкі органічні сполуки (НМЛОС) (бензин (нафтовий, малосірчистий у перерахунку на вуглець)) – 0,1189 т/рік; неметанові легкі органічні сполуки (НМЛОС) (вуглеводні гpаничні С12-С19 (розчинник РПК-2661 П та інш.) у перерахунку на сумарний органічний вуглець) – 0,00832 т/рік.

Залежно від ступеня впливу на забруднення атмосферного повітря об'єкт підприємства належить до третьої групи - об'єкти, які не беруться на державний облік і не мають виробництв або технологічного устаткування, на яких повинні впроваджуватися найкращі доступні технології та методи керування.

На об’єкті підприємства не планується впровадження заходів щодо скорочення викидів забруднюючих речовин в атмосферне повітря, тому що немає перевищень встановлених нормативів граничнодопустимих викидів забруднюючих речовин.

Пропозиції щодо дозволених обсягів викидів відповідають чинному законодавству.

Зауваження та пропозиції громадських організацій та окремих громадян щодо наміру отримання Дозволу можна надсилати протягом 30 календарних днів, з дня опублікування цього повідомлення, до Полтавської обласної (військової) державної адміністрації: 36014, Полтавська обл., м. Полтава, вул. Соборності, 45; ел. адреса: zvg@adm-pl.gov.ua , тел. (0532) 56-02-90.