ОГОЛОШЕННЯ!

Дата: 17.07.2023 17:20

Фото без описуВідповідно до пункту 8 частини четвертої статті 42, частини четвертої статті 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статті 2.4.2 Регламенту Глобинської міської ради скликається сорок восьма сесія Глобинської міської ради. Пленарне засідання сесії міської ради відбудеться 27 липня 2023 року о 10 годині в залі засідань міської ради за адресою: м. Глобине вул. Центральна, 285.

На розгляд сесії вносяться питання:

1. Про затвердження Програми розвитку та підтримки Комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико - санітарної допомоги» Глобинської міської ради на 2023-2025 роки.
  2. Про внесення змін до Програми розвитку та підтримки Комунального некомерційного підприємства «Глобинська міська лікарня» Глобинської міської ради на 2022-2024 роки.
  3. Про затвердження звіту про виконання бюджету Глобинської міської територіальної громади за І півріччя 2023 року.
  4. Про внесення змін і доповнень до  бюджету Глобинської міської територіальної громади на 2023 рік.
  5. Про внесення змін до  граничної штатної чисельності працівників Комунальної установи «Трудовий архів» Глобинської міської ради.
  1. Про присвоєння рангів старостам.
  2. Про розгляд звернення гр. Крохи Олега Івановича щодо надання дозволу на укладання додаткової угоди до договору оренди землі від 29 березня 2019 року, на земельну ділянку площею 1,0000 га, кадастровий номер 5320686001:01:001:0250, цільове призначення – для сінокосіння і випасання худоби, місце розташування: с. Опришки, Кременчуцького району Полтавської області, у зв’язку з продовженням терміну дії договору оренди земельної ділянки терміном на 10 років з орендною платою 3% від нормативної грошової оцінки земельної ділянки
  3. Про розгляд звернення АТ «ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО» про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на умовах оренди під існуючою трансформаторною підстанцією № 1225 10/0,4 кВ, площею 0,0037 га, кадастровий номер 5320610100:50:004:0593, цільове призначення – для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об’єктів передачі електричної енергії, місце розташування: м. Глобине, вулиця Бубнарівська, 170, Кременчуцького району Полтавської області
  4. Про розгляд звернення гр. Костиренка Романа Валерійовича про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 2,0000 га (пасовища), кадастровий номер 5320682800:00:007:0162, цільове призначення – для сінокосіння і випасання худоби, місце розташування: на території Глобинської міської ради, Кременчуцького району Полтавської області, з метою передачі у користування на умовах оренди терміном на 15 років з орендною платою 6% від нормативної грошової оцінки земельної ділянки
  5. Про розгляд звернення гр. Костиренко Любові Владиславівни про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 2,0000 га (пасовища), кадастровий номер 5320682800:00:007:0158, цільове призначення – для сінокосіння і випасання худоби, місце розташування: на території Глобинської міської ради, Кременчуцького району Полтавської області, з метою передачі у користування на умовах оренди терміном на 15 років з орендною платою 6% від нормативної грошової оцінки земельної ділянки.
  6. Про розляд звернення гр. Тимошенко Варвари Петрівни щодо внесення змін у рішення Глобинської міської ради восьмого скликання від 25 травня 2023 року № 563 «Про розгляд звернення гр. Тимошенко Варвари Петрівни про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 0,2500 га, цільове призначення – для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), місце розташування: с. Бабичівка, вулиця Травнева, 47, Кременчуцького району Полтавської області, з метою передачі у приватну власність»