Урочистості з нагоди Дня медичного працівника

Дата: 28.07.2023 17:50

Цього року 27 липня в Україні відзначається День медичних працівників.

На подвір’ї міської лікарні облаштували імпровізоване місце проведення урочистостей з нагоди свята.

До працівників медичного закладу із вітальними словами звернувся міський голова Станіслав Джусь. Він зокрема наголосив на важливості професії медика під час війни. Подякував працівникам Глобинської лікарні за надання  якісних медичних послуг, професійність та увагу до людей. Побажав усім мирного неба, міцного здоров’я і якнайшдидшої перемоги над агресором. Вручив почесну грамоту Глобинської міської ради трудовому колективу лікарні за сумлінну працю, відданість медичній справі, чуйність та милосердя, надання якісної медичної допомоги населенню громади, належну організацію відновного лікування та фізичної реабілітації військовослужбовців сил оборони в умовах воєнного стану.

Із професійним святом своїх колег привітав директор Комунального некомерційного підприємства «Глобинська міська лікарня» Глобинської міської ради Ігор Балаховський. Він також висловив подяку за активну життєву позицію усім, хто у цей важкий час підтримував і підтримує КНП «Глобинська міська лікарня», вручив подяки старостам Опришківського старостинського округу Тетяні Садлівській, Бабичівського старостинського округу Станіславу Живолупу,  Жуківського старостинського округу Світлані Гордієнко, Віктору Подкичу с. Бориси, Ярославу Химинцю с. Романівка, Благодійній організації «Семенівський благодійний фонд «Разом до Перемоги», АФ «Соняшник» с. Великі Кринки, ПСПОВ «Колос, Віктору Крюку, Григорію Бугайцю, Надії Кошиль, СФГ «Прометей», відділам освіти, культури виконавчого комітету Глобинськоі міської ради, Глобинському міському будинку культури та депутатам Глобинської міської ради.

У ході офіційної частини   хвилиною мовчання присутні вшанували пам’ять захисників та захисниць, які віддали найдорожче - власне життя, обороняючи Україну та кожного з нас.

По завершенню урочистостей відбувся святковий концерт, Свої пісенні вітання дарували: Іванна Гаджега, Юлія Потоцька, Олександр Поповичук, Діана Лазоренко, Анна Брашован, Софія Потоцька, Вікторія Горчакова, Єлизавета Акулова, Людмила Давидова.

У цей святковий  день слова вдячності медичним працівникам лунають від усіх нас за те, що в часи повномасштабної війни вони поруч зі Збройними силами України стоять на захисті та порятунку життів.