INTERSOS бажає всім дітям безпечного та прогресивного навчального року!

Дата: 30.08.2023 16:29

Напередодні Дня знань мобільна команда INTERSOS, яка працює на території Глобинської міської територіальної громади, забезпечила 12 дітей, які потребують соціальної уваги та підтримки, шкільними наборами. Серед таких дітей опинилися: діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування, діти під опікою, діти, чиї батьки є особами з інвалідністю І-ІІ групи, діти, які потрапили у складні життєві обставини.

Шкільні рюкзаки наповнені всім необхідним для комфортного і якісного навчання у школі: ручки та олівці, фломастери, альбоми для малювання, кольоровий папір, набори зошитів, фарби та інше. Мобільна команда і надалі продовжує працювати із дітьми даних категорій, залучає їх до заходів та допомагає у соціальній адаптації.

INTERSOS бажає всім дітям безпечного та прогресивного навчального року!