Дата: 01.09.2023 11:29

Фото без описуДо уваги ветеранів війни, осіб, які мають заслуги перед Батьківщиною, членів їх сімей, постраждалих учасників Революції Гідності, членів сімей загиблих (померлих) ветеранів війни, членів сімей загиблих (померлих) Захисників та Захисниць України!

З метою виконання Державної програми щодо проходження професійної адаптації вищезазначених категорій акредитований міський спортивно-технічний клуб «Дніпро» ТСО України пропонує отримати водійські права всіх категорій.

Відшкодування навчання здійснюється за рахунок державних коштів відповідно до укладеного договору.

Всім бажаючим необхідно звертатися за адресою: м.Кременчук, вул. Троїцька, 3 (контактний телефон 0677507755)