Глобинська громада
Полтавська область, Кременчуцький район

Інструкція щодо користування графіком погодинного відключення електроенергії

Дата: 05.09.2023 20:37
Кількість переглядів: 164

Фото без опису

  1. Графік погодинного відключення електроенергії оприлюднений на сайті АТ «ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО» у пункті меню Відключення/Графік погодинного відключення електроенергії https://www.poe.pl.ua/disconnection/hrafik-pohodynnoho-vidkliuchennia-elektroenerhii/ у форматі PDF. Він складається з 6 черг, містить назви населених пунктів, вулиць, номери будинків. Оновлений графік на 2023-2024 роки після затвердження органами місцевого самоврядування, з’явиться у цьому пункті до 1.10.2023 року. У разі внесення змін та доповнень до нього, споживачів буде повідомлено додатково.
  2. Після отримання інформації щодо лімітів споживання на наступну добу від чергового диспетчера РДЦ Північного регіону, спеціалісти Товариства визначають графік, згідно з яким будуть відбуватися відключення. Залежно від доведеного ліміту, буде визначатися, скільки черг одночасно буде вимкнено.
  3. Оголошення про застосування графіку та сам графік у форматі PDF оприлюднюється на сайті у пункті меню Відключення/Інформація про перерви в електропостачанні споживачів  https://www.poe.pl.ua/disconnection/power-outages/ та спливаючому вікні на Головній сторінці сайту. А також на офіційній сторінці у Фейсбук https://www.facebook.com/atpoltavaoblenergo/?ref=bookmarks та Телеграм-каналі https://t.me/poltavaOE
  4. Після застосування в області графіку, інформація про відключення буде також доступна в сервісах Особистий кабінет https://www.poe.pl.ua/abon/#/auth/login , в Телеграм-каналі https://t.me/PltOblEnergo_bot та Viber (після проходження реєстрації), де можна ознайомитися з часом початку та закінчення відключення за вашою адресою.
  5. Якщо визначеного графіка погодинних відключень буде недостатньо для дотримання доведених лімітів споживання, може бути введений графік аварійних відключень та Спеціальний графік аварійних відключень. Оголошення про їх введення з’явиться на сайті (згідно з вимогами законодавства, графіки ГАВ та Спец ГАВ не оприлюднюються). Графіки містять перелік ліній електропередачі без адрес споживачів.
  6. Інформацію про планові роботи та аварійні відключення електроенергії можна переглянути у пункті меню сайту Відключення/Інформація про перерви в електропостачанні споживачів у режимі реального часу, обравши відповідну об’єднану філію чи дільницю АТ «ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО» https://www.poe.pl.ua/disconnection/power-outages/. Планові роботи наперед відображені у пункті Пошук відключення за адресою та особовим рахунком https://www.poe.pl.ua/disconnection/poshuk-vidkliuchennia-za-osobovym-rakhunkom/

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень