ОБҐРУНТУВАННЯ ТЕХНІЧНИХ ТА ЯКІСНИХ ХАРАКТЕРИСТИК ПРЕДМЕТА ЗАКУПІВЛІ, РОЗМІРУ БЮДЖЕТНОГО ПРИЗНАЧЕННЯ ТА/АБО ОЧІКУВАНОЇ ВАРТОСТІ ПРЕДМЕТА ЗАКУПІВЛІ.

Дата: 12.09.2023 11:02

Фото без описуНа виконання Постанови Кабінету Міністрів України від 11 жовтня 2016 р. №710 «Про ефективне використання коштів» (зі змінами) надається обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі.

1. Найменування, місцезнаходження та ідентифікаційний код замовника в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань, його категорія:

Комунальний заклад «Соціальний гуртожиток» Глобинської міської ради ;

Україна, 39001, Полтавська область, Кременчуцький р-н, місто Глобине, вул. Промислова, будинок 19/2;

код за ЄДРПОУ – 45101320;

категорія замовника – юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади.

Назва предмета закупівлі

Природний газ

ДК 021:2015, код 09120000-6 – Газове паливо

Код товару визначений згідно  за Єдиним закупівельним словником, що найбільше відповідає назві номенклатурної пропозиції предмета закупівлі: ДК 021-2015: 09123000-7 Природний газ.

Обгрунтування

Очікуваної вартості предмета закупівлі

Ціна: 7 583 гривень 89 копійок з ПДВ за 1000 куб. м. з урахуванням тарифу на послуги транспортування та коефіцієнту, який застосовується при замовленні потужності на добу наперед

Очікувана вартість 136510,02 грн. з ПДВ. Кількість: 18,0 тис. куб. м.

Обґрунтування розміру бюджетного призначення

Розмір бюджетного призначення, визначений відповідно до потреби на 2023 р. ( в період 15.10.2023-31.12.2023 р.) та на підставі затверджених тарифів на постачання природного газу відповідно до постанови Кабінету Міністрів України № 812 «Про затвердження Положення про покладення спеціальних обов’язків на суб’єктів ринку природного газу для забезпечення загальносуспільних інтересів у процесі функціонування ринку природного газу щодо особливостей постачання природного газу виробникам теплової енергії та бюджетним установам» (Із змінами і доповненнями, внесеними постановою Кабінету Міністрів України від 22.08.2022 № 896)

Обґрунтування технічних та якісних характеристик закупівлі

Обсяги визначено відповідно до потреби. Технічні та якісні характеристики предмета закупівлі визначені з урахуванням загальноприйнятих норм і стандартів для зазначеного предмета закупівлі.

Обґрунтування очікуваної вартості предмета закупівлі

Визначається з урахуванням положень Закону України «Про ринок природного газу», постанови Кабінету Міністрів України № 812 «Про затвердження Положення про покладення спеціальних обов’язків на суб’єктів ринку природного газу для забезпечення загальносуспільних інтересів у процесі функціонування ринку природного газу щодо особливостей постачання природного газу виробникам теплової енергії та бюджетним установам» (Із змінами і доповненнями, внесеними постановою Кабінету Міністрів України від 22.08.2022 № 896), Постановою Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (далі - НКРЕКП) від 30.09.2015 № 2496 «Про затвердження Правил постачання природного газу» (надалі - Правила постачання природного газу), Постановою НКРЕКП від

1. № 2493 «Про затвердження Кодексу газотранспортної системи» (надалі - Кодекс ГТС), Постановою НКРЕКП від
  1. № 2494 «Про затвердження Кодексу газорозподільних систем» (далі - Кодекс ГРМ), Постановою НКРЕКП від 24.12.2019 № 3013 «Про встановлення тарифів для ТОВ «ОПЕРАТОР ГТС УКРАЇНИ» на послуги транспортування природного газу для точок входу і точок виходу на регуляторний період 2020 - 2024 роки»