Дякуємо за допомогу міжнародним партнерам

Дата: 25.09.2023 16:53

Завдяки діяльності мобільної команди міжнародної гуманітарної організації INTERSOS на території Глобинської міської територіальної громади, протягом серпня-вересня 2023 року особи із 12 сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах, були забезпечені якісними наборами гідності, до складу яких входить широкий перелік засобів для особистої гігієни, постільна та натільна білизна, рушник тощо.

Багатодітна сім’я із села Манжелія Глобинської громади у рамках гуманітарної допомоги від INTERSOS отримала електричну плитку для побутового використання.

Понад 10 осіб з інвалідністю, які не здатні до самооблуговування та звернулися за допомогою чи самостійно були виявлені завдяки діяльності фасилітаторів у відповідних селах громади та проживають на її території, були забезпечені достатньою кількістю засобів особистого догляду, у тому числі підгузками, пелюшками, серветками.

Дякуємо за допомогу міжнародним партнерам та відданій роботі мобільної команди INTERSOS!