ОБҐРУНТУВАННЯ ТЕХНІЧНИХ ТА ЯКІСНИХ ХАРАКТЕРИСТИК ПРЕДМЕТА ЗАКУПІВЛІ, РОЗМІРУ БЮДЖЕТНОГО ПРИЗНАЧЕННЯ ТА/АБО ОЧІКУВАНОЇ ВАРТОСТІ ПРЕДМЕТА ЗАКУПІВЛІ.

Дата: 28.09.2023 08:32

Фото без описуНа виконання Постанови Кабінету Міністрів України від 11 жовтня 2016 р. №710 «Про ефективне використання коштів» (зі змінами) надається обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі.

1. Найменування, місцезнаходження та ідентифікаційний код замовника в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань, його категорія:

Комунальний заклад «Соціальний гуртожиток» Глобинської міської ради ;

Україна, 39001, Полтавська область, Кременчуцький р-н, місто Глобине, вул. Промислова, будинок 19/2;

код за ЄДРПОУ – 45101320;

категорія замовника – юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади.

Назва предмета закупівлі

Природний газ

ДК 021:2015, код 09120000-6 – Газове паливо

Код товару визначений згідно  за Єдиним закупівельним словником, що найбільше відповідає назві номенклатурної пропозиції предмета закупівлі: ДК 021-2015: 09123000-7 Природний газ.

Обгрунтування

Очікуваної вартості предмета закупівлі

Ціна: 7 583,8912 копійок з ПДВ за 1000 куб. м. з урахуванням тарифу на послуги транспортування та коефіцієнту, який застосовується при замовленні потужності на добу наперед

Очікувана вартість 136510,04 грн. з ПДВ. Кількість: 18,0 тис. куб. м.

Обґрунтування розміру бюджетного призначення

Розмір бюджетного призначення, визначений відповідно до потреби на 2023 р. (з моменту включення Споживача до Реєстру споживачів постачальника із спеціальними обов’язками на інформаційній платформі Оператора ГТС, але в будь якому разі не раніше надання Споживачем довідки, яка підтверджує перебування на балансі гуртожитку (та/або іншої житлової будівлі, у якій постійно або тимчасово проживають побутові споживачі).В частині постачання природного газу договір діє до 31.12.2023 року включно) та на підставі затверджених тарифів на постачання природного газу відповідно до постанови Кабінету Міністрів України № 812 «Про затвердження Положення про покладення спеціальних обов’язків на суб’єктів ринку природного газу для забезпечення загальносуспільних інтересів у процесі функціонування ринку природного газу щодо особливостей постачання природного газу виробникам теплової енергії та бюджетним установам» (Із змінами і доповненнями, внесеними постановою Кабінету Міністрів України від 22.08.2022 № 896)

Обґрунтування технічних та якісних характеристик закупівлі

Обсяги визначено відповідно до потреби. Технічні та якісні характеристики предмета закупівлі визначені з урахуванням загальноприйнятих норм і стандартів для зазначеного предмета закупівлі.

Обґрунтування очікуваної вартості предмета закупівлі

Визначається з урахуванням положень Закону України «Про ринок природного газу», постанови Кабінету Міністрів України № 812 «Про затвердження Положення про покладення спеціальних обов’язків на суб’єктів ринку природного газу для забезпечення загальносуспільних інтересів у процесі функціонування ринку природного газу щодо особливостей постачання природного газу виробникам теплової енергії та бюджетним установам» (Із змінами і доповненнями, внесеними постановою Кабінету Міністрів України від 22.08.2022 № 896), Постановою Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (далі - НКРЕКП) від 30.09.2015 № 2496 «Про затвердження Правил постачання природного газу» (надалі - Правила постачання природного газу), Постановою НКРЕКП від

1. № 2493 «Про затвердження Кодексу газотранспортної системи» (надалі - Кодекс ГТС), Постановою НКРЕКП від
  1. № 2494 «Про затвердження Кодексу газорозподільних систем» (далі - Кодекс ГРМ), Постановою НКРЕКП від 24.12.2019 № 3013 «Про встановлення тарифів для ТОВ «ОПЕРАТОР ГТС УКРАЇНИ» на послуги транспортування природного газу для точок входу і точок виходу на регуляторний період 2020 - 2024 роки»