INTERSOS допомагає особам з інвалідністю.

Дата: 27.10.2023 14:03

Дякуючи міжнародній гуманітарній допомозі жителі Глобинської міської територіальної громади, які мають особливі потреби, були забезпечені індивідуальними засобами реабілітації та побуту. Жителька села Великі Кринки отримала комплект дороговартісних батарей для електричного крісла колісного, за допомогою якого вона зможе пересуватися, Для мешканця села Обознівка, який має вади зору, мобільна команда INTERSOS доставила спеціальну тростину для мобільності. У найбільш віддаленому селі громади, у Федорівці, INTERSOS допоміг побутовою технікою жінці, яка не здатна до самообслуговування. Тепер побут для приготування їжі буде більш комфортний. Також без уваги не залишитись діти. Постійна мешканка села Зарічне, маленька 3-річна Аня, зможе використовувати новий і перший шезлонг для купання, який забезпечить необхідність і зручність у реабілітації, яку  проходить дитина у боротьбі з недугом, 12-річна Вероніка – ходунки та ортези, ще дві мешканки, одна з яких малолітня, отримали глюкометри та смужки до них. Відповідно до індивідуального плану реабілітації були надані ліки мешканцям громади. Це не єдині бенефіціари, яким допомогає мобільна командна міжнародної гуманітарної організації INTERSOS на території нашої громади, і щиро сподіваємося, що не останні!