Міський бюджет: пропозиції та обговорення

Дата: 20.12.2017 17:07

Сьогодні відбулося перше обговорення бюджету Глобинської об’єднаної територіальної громади на 2018 рік. Участь взяли міський голова Станіслав Джусь, старости, заступники міського голови, працівники виконавчого комітету, депутати.

Міський голова Станіслав Джусь та начальник фінансового відділу виконкому міської ради Світлана Замогильна поінформували про основні фінансові показники нового бюджету та ознайомили з пропозиціями щодо розподілу коштів міського бюджету на 2018 рік.

Також обговорювалось питання формульного фінансування старостатів. Внесені пропозиції будуть розглянуті на засіданнях депутатських комісій та сесії міської ради.

Під час обговорення бюджету Глобинської об'єднаної територіальної громади на 2018 рік.