Глобинський район, Полтавська область

Представники Глобинської громади взяли участь в заході Асоціації міст України

20 березня 2018 року в м. Миргороді відбувся  захід організований Асоціацією міст України  за підтримки Агенства з США по міжнародному розвитку (USAID) в рамках курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні. Основною метою практикуму в якому взяли участь і представники Глобинської громади було розширення інформаційної відкритості громад, а також окреслення цілей, завдань та методів  досягнення  цієї мети.

З вітальним словом до учасників звернулися Миргородський міський голова Сергій Соломоха та виконавчий директор Полтавського регіонального відділення Асоціації міст України Галина Безносик, а сам захід проводили успішні полтавські PR- менеджери  та модератори практикуму Роман Повзик та Катерина Кролевська.

На протязі декількох годин представники об’єднаних територіальних громад та міст Полтавщини мали змогу ознайомитися з основними принципами і методиками організації та проведення інформаційної роботи по  висвітленню діяльності органів місцевого самоврядування. Організатори заходу відповіли на чисельні запитання учасників зустрічі, а,  також,  представники полтавських громад  поділилися своїм досвідом в питаннях інформування населення.

«Особисто я, - ділиться своїми враженнями від зустрічі головний спеціаліст відділу організаційно-кадрової роботи Глобинського міськвиконкому Антоніна  Клен, - для себе почерпнула дуже багато цінної інформації, щодо тих питань, які знаходяться на стадії запровадження в нашій Глобинській громаді. Це стосується системи місцевих електронних петицій, впровадження програми «Відкрите місто»,  проведення онлайн-трансляцій роботи сесій та засідань міськвиконкому та багато інших цікавих та потрібних для широкого інформування громадськості про діяльність Глобинської міської ради речей».