Новорічні вітання від вихованців Глобинської школи мистецтв

Дата: 27.12.2017 17:41

Напередодні новорічних свят вже традиційно до приміщення  Глобинської міської ради завітали юні таланти з Глобинської школи мистецтв, щоб привітати всіх працівників установи з наступаючими зимовими святами.

Запальні пісні, танці та щирі побажання, які лунали з уст юних талантів, не залишили байдужими нікого, за що присутні дякували гучними оплесками та гарним настроєм.

Дякуючи  артистам за їх старання,  вміння і талант,  міський голова  Станіслав Джусь побажав юним глобинцям нових успіхів та перемог у різноманітних творчих конкурсах, розквіту їх талантів, подякував їх наставникам та вручив всім учасникам дійства солодкі подарунки.