Дата: 16.11.2023 17:02

Фото без описуІнформація виконавчого комітету Глобинської міської ради про результати конкурсу з відбору суб’єктів оціночної діяльності для проведення  незалежної оцінки майна комунальної власності Глобинської міської ради: квартира №3, загальною площею 40,7 кв.м., що знаходиться за адресою: с. Устимівка, вул. Академіка Вавилова, буд. 26, житловий будинок загальною площею 40,3 кв.м., що знаходиться за адресою: м. Глобине, вул. Космодем’янської, 22, будівля кочегарки, загальною площею 121,1 кв.м., що знаходиться за адресою: с. Зарічне, вул. Незалежності, 26-А

Відповідно Законів України "Про приватизацію державного та комунального майна", "Про місцеве самоврядування в Україні", «Про оцінку майна, майнових прав та професійну оціночну діяльність в Україні», Положення про конкурсний відбір виконавчим комітетом суб’єктів оціночної діяльності для оцінки нерухомого майна, в тому числі земельних ділянок, на території Глобинської міської територіальної громади затвердженого рішенням Глобинської міської ради №679 від 29 червня 2023 року. « Про затвердження Положення про конкурсний відбір виконавчим комітетом суб’єктів оціночної діяльності для оцінки нерухомого майна, в тому числі земельних ділянок, на території Глобинської міської територіальної громади», 16 листопада 2023 року конкурсною комісією з відбору суб’єктів оціночної діяльності прийнято рішення щодо укладення договору на проведення  незалежної оцінки майна комунальної власності Глобинської міської ради: квартира №3, загальною площею 40,7 кв.м., що знаходиться за адресою: с. Устимівка, вул. Академіка Вавилова, буд. 26, житловий будинок загальною площею 40,3 кв.м., що знаходиться за адресою: м. Глобине, вул. Космодем’янської, 22, будівля кочегарки, загальною площею 121,1 кв.м., що знаходиться за адресою: с. Зарічне, вул. Незалежності, 26-А з переможцем конкурсу – Товарною біржою «Полтавська регіональна біржа нерухомості».