Дата: 27.11.2023 13:29

Фото без описуОбґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі

Підстава для публікації обгрунтування:  постанова Кабінету Міністрів України від 11.10.2016 № 710 «Про ефективне використання державних коштів» (зі змінами).
Виконавчий комітет Глобинської міської ради

Предмет закупівлі:  Човен багатофункціональний з двигуном  (в комплекті) «Код згідно ДК 021:2015 34520000-8 – Човни»
Ідентифікаційний код замовника в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань: 04382056, його категорія:  орган місцевого самоврядування.
 Місцезнаходження замовника: 39000, Полтавська область, Кременчуцький район, м. Глобине, вул. Центральна, буд. 285
Місце поставки товару: 39000, Полтавська область, Кременчуцький район, м. Глобине, вул. Центральна, буд. 285
Вид закупівлі: Відкриті торги з особливостями (згідно з постановою КМУ № 1178 від 12.10.2022 р. «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених ЗУ «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування»)
Ідентифікатор закупівлі : UA-2023-11-23-016216-a
Розмір бюджетного призначення: 880 966 грн. 00 коп.
Очікувана вартість предмета закупівлі: 880 966грн. 00 коп. з ПДВ.
Кількість: 2 комплекта.
Строк поставки: до 20 грудня 2023 року.
Усі посилання на конкретні марку чи виробника або на конкретний процес, що характеризує продукт чи послугу певного суб’єкта господарювання, чи на торгові марки, патенти, типи або конкретне місце походження чи спосіб виробництва — читати як вираз «або еквівалент».
Обгрунтування очікуваної вартості предмета закупівлі: Очікувана вартість обрахована відповідно до середньоринкового рівня цін на даний вид товару, методом порівняння ринкових цін з метою зекономити бюджетні кошти та дотримуватись принципів здійснення закупівлі.
Мета проведення закупівлі:  для забезпечення потреб ЗСУ, з метою якісного виконання завдань  та поліпшення боєздатності  підрозділів.
Отже, для дотримання принципів Закону, а саме максимальної економії та ефективності, замовником було прийнято рішення провести закупівлю човна багатофункціонального з двигуном  (в комплекті) в кількості 2 комплекти із зазначеними характеристиками.

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі: технічні та якісні характеристики предмета закупівлі визначені відповідно до потреб замовника.

Інформація про предмет закупівлі
1. Човен багатофункціональний HD460M (або еквівалент):
Основні технічні характеристики (ВИМОГИ)    Параметри
Матеріал човна    ПВХ
Щільність матеріалу не менш ніж г/м2    1400
Колір човна    чорний
Довжина загальна, мм не менш ніж    4700
Ширина загальна, мм не більш ніж    1950
Довжина кокпіту,мм не менш ніж    3700
Ширина кокпіту, мм не менш ніж    930
Пасажиромісткість, осіб не менш ніж    10
Маскимальне навантаження, кг не менш ніж    1000
Рекомендована потужність двигуна, к.с. не менш ніж    40
Максимальна потужність двигуна, к.с. не менш ніж    50
Максимальна вага двигуна, кг не більш ніж    115
Вага човна, кг не більш ніж    120
Кількість відсіків балону    5+1 (кіль)
Категорія човна, згідно класифікаціі ЄС    С
Висота транцю, мм    475 (L)
Комплектація човна:
-    Жорсткий розбірний фанерний настил (товщина фанери не менш ніж 15 мм, та неслизьким покриттям) з елементами з’єднання із нержавіючої сталі. Передня частина човна не повинна закриватись настилом для можливості використовування м’яких паливних баків.
-    Вузли кріплення спорядження на настилі: 4 шт. на кожній секції настилу.
-    Посилена ручка для переноски: не менш ніж 5 штук з кожної сторони та дві ручки з внутрішньої сторони конусів балону.
-    Буксерувальне кільце із нержавіючої сталі: 3 шт. в носовій частині човна, та два на транці.
-    Леєрна стійка з леєром по всієї довжині балону.
-    Леєр внутрішній натягнутий.
-    Клапан наповнювання: 5 шт.
-    Запобіжний клапан: 5 шт.
-    Клапан наповнювання та запобіжний клапан повинні бути закриті клапанами із тканини для запобігання пошкодження.
-    Фанерний транець товщиною 40  мм з накладкою із алюмінієвого сплаву для струбцин двигуна.
-    Привальний брус з бризговідбійником.
-    Захист кіля ПВХ брусом.
-    Захист кормової частини балллонів додатковим шаром ПВХ тканини.
-    Кріплення насосу підкачки на транець
-    Весло-гребок: 4 шт.
-    Кріплення весел на внутрішній стороні балону.
-    D-подібне кольце для можливості кріплення спорядження на кожному вузлі кріплення внутрішнього леєра: 15 шт.
-    Зливні рукава: 2 шт.
-    Сумка для транспортування із тканини ПВХ щільністю не менш ніж 1400 г/м2 чорного кольору та посиленими ручками для перноски: 2 шт.
-    Насос для накачки: 2 шт.
2. Двигун Mercury M40MLH (або еквівалент)
Основні технічні характеристики    Параметри
Тип двигуна    2 такти
Потужність, к.с.    40 к.с.
Потужність, кВт    29,4
Кількість циліндрів    3
Об’єм двигуна, мл    697
Вага, кг не більш ніж    75
Система запуска    Ручна
Система керування    Ручна
Ємність паливного бака, л     25
Довжина дейдвуда, мм     530 (L)
3. Додатковий комплект для двигуна:
- Олія моторна: 24 л.
- Олія трансмісійна: 1 л.
- Свічка запалювання: 3 шт.
- Гвинт: 1 шт.
- Прокладка редуктора резино-металева: 2 шт.