Відбулася нарада зі старостами

Дата: 06.12.2023 14:08

Фото без опису6 грудня під головуванням секретаря міської ради Олександра Феденка відбулася нарада зі старостами з актуальних питань життєдіяльності громади.
У ході наради спільно з керівництвом другого відділу Кременчуцького районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки обговорено питання організації оповіщення військовозобов’язаних у громаді та напрацьовано орієнтовний алгоритм дій.
Начальник служби у справах дітей Валентина Завезіон наголосила на необхідності активізації роботи зі створення на території громади патронатних сімей.

З інформацією про відкриття офісу "Жіночий Центр працевлаштування" в м. Глобине виступила Любов Качмар кар'єрна радниця проєкту "WE ACT II: Діємо задля жінок та їхніх можливостей"
У переддень професійного свята Олександр Феденко привітав учасників наради з Днем місцевого самоврядування та вручив грамоти.