Глобинська громада
Полтавська область, Кременчуцький район

ОБҐРУНТУВАННЯ ТЕХНІЧНИХ ТА ЯКІСНИХ ХАРАКТЕРИСТИК ПРЕДМЕТА ЗАКУПІВЛІ, РОЗМІРУ БЮДЖЕТНОГО ПРИЗНАЧЕННЯ, ОЧІКУВАНОЇ ВАРТОСТІ ПРЕДМЕТА ЗАКУПІВЛІ

Дата: 14.12.2023 09:21
Кількість переглядів: 180

Фото без описуОБҐРУНТУВАННЯ ТЕХНІЧНИХ ТА ЯКІСНИХ ХАРАКТЕРИСТИК ПРЕДМЕТА ЗАКУПІВЛІ, РОЗМІРУ БЮДЖЕТНОГО ПРИЗНАЧЕННЯ, ОЧІКУВАНОЇ ВАРТОСТІ ПРЕДМЕТА ЗАКУПІВЛІ

Предмет закупівлі: Код згідно ДК 021:2015- 32320000-2-Телевізійне й аудіовізуальне обладнання Вуличний світлодіодний LED-екран з монтажем на місцях його безпосередньої експлуатації

 

Обґрунтування доцільності закупівлі.

Відзначення пам'яті загиблих є важливою частиною колективної свідомості та історії.  Закупівля спеціального екрану дозволить громаді зберігати та передавати пам'ять про тих, хто втратив життя під час агресії росії. Цей LED-екран, розміщений у центральному місці громадського простору, стане символом пошани та віддання пам'яті місцем, де зможуть збиратися мешканці для вшанування пам'яті загиблих, в тому числі під час хвилини мовчання.

Також, в умовах постійних змін у соціально-політичному житті, важливо мати можливість швидко та ефективно висвітлювати актуальні події. Встановлення вуличного LED-екрану дозволить громаді оперативно сповіщати про важливі новини, публікувати повідомлення щодо подій, які впливають на життя мешканців. Це забезпечить прозору та швидку інформаційну взаємодію між місцевими органами влади та жителями, сприяючи залученню громади до активної участі у вирішенні важливих питань.

Більш того, LED-екран може слугувати не лише для відображення новин та подій, а й для проведення інформаційних кампаній соціального спрямування, інформацією про соціальні послуги, освітні та культурні заходи, сприяючи підвищенню свідомості громади та підтримці важливих ініціатив.

Таким чином, встановлення LED-екрану має багатоаспектну важливість для громади: від вшанування пам'яті загиблих під час агресії до забезпечення швидкого та доступного інформаційного обміну, сприяючи залученню громади до спільних справ та розвитку місцевого життя.

                                          

Обґрунтування обсягів закупівлі

           Закупівля вуличного світлодіодного LED-екрану в кількості 1 комплект заснована на кількох ключових аргументах:

 1. Покриття території: Один LED-екран матиме достатню зону покриття, адже його планується розмістити в центральному місці громадського простору, де його можуть побачити велика кількість мешканців громади. Це забезпечить доступність інформації для широкої аудиторії.
 2. Фінансова доцільність: Закупівля одного екрану може бути економічно доцільною, оскільки вона має витратний бюджет, який може вписатися в межі фінансових можливостей громади та бути більш ефективніше ніж закупівля багатьох широкоформатних банерів.
 3. Технічні та обслуговувальні аспекти: Обслуговування одного екрану буде менш складним з технічної точки зору, а також забезпечить кращу можливість для ефективного обслуговування та технічної підтримки зважаючи на значний гарантійних строк елементів.
 4. Стратегічна гнучкість: Початкова закупівля одного екрану надає можливість оцінити його ефективність, реакцію спільноти та необхідності для подальших розширень закупівель.

                            Обґрунтування технічних та якісних характеристик закупівлі

            При обґрунтуванні технічних та якісних характеристик закупівлі вуличного світлодіодного LED-екрану для відзначення пам'яті загиблих та інформаційних кампаній соціального спрямування, важливо враховувати наступні аспекти:

 1. Роздільна здатність: Це одна з ключових характеристик екрану, яка визначає якість відтворення зображення. Висока роздільна здатність забезпечить чіткіше та яскравіше відображення тексту, зображень та відео на екрані.
 2. Яскравість та контрастність: LED-екран повинен мати достатню яскравість для читання та перегляду інформації навіть за яскравого сонячного світла. Висока контрастність покращить видимість контенту в будь-який час доби.
 3. Розмір екрану: Визначення оптимального розміру екрану залежить від місця розташування, відстані, з якої буде сприйматися інформація, та охоплення максимальної аудиторії.
 4. Стійкість до погодних умов: LED-екран повинен бути водонепроникним та стійким до погодних умов (вітер, дощ, сильне сонце) для тривалої роботи та збереження якості відображення.
 5. Енергоефективність: Важливо враховувати споживання енергії LED-екраном, щоб забезпечити ефективну роботу та економію електроенергії.
 6. Система управління та підтримка: Інтуїтивно зрозуміла та проста система управління дозволить легко керувати контентом на екрані. Підтримка іншими функціями, такими як автоматичне оновлення контенту чи планування розкладу відтворення, також може бути важливою.
 7. Термін служби та гарантія: Висока якість конструкції та гарантія на продукт впливають на термін його служби та експлуатації, що є важливим аспектом при обранні обладнання.

Обґрунтування необхідності посилання на конкретну торгову марку (виробника, тощо)

Замовник здійснює закупівлю без вказання конкретної торгової марки чи виробника LED-екрану, але його характеристики мають бути базовані на декількох ключових аспектах:

 1. Технічні переваги: Якщо конкретний виробник пропонує технічні параметри, які виходять за межі стандарту і відповідають специфічним потребам проекту, це може бути обґрунтуванням для вибору цієї марки. Наприклад, використання передової технології у своїх LED-панелях, яка забезпечує високу роздільну здатність, великий діапазон кольорів або ефективність в умовах погодних впливів.
 2. Довіра та репутація: Якщо виробник має довгу історію успішних проектів з LED-екранами та відомий своєю надійністю і якістю, це може бути важливим аргументом для обґрунтування вибору. Репутація виробника важлива для забезпечення тривалої роботи обладнання.
 3. Підтримка та сервіс: Якщо виробник має ефективну систему підтримки клієнтів, гарантійний та післягарантійний сервіс, це може бути вагомим аргументом. Надійна технічна підтримка та можливість швидко вирішувати будь-які проблеми можуть бути критичними для роботи екрану.
 4. Унікальні функції чи особливості: Якщо виробник пропонує унікальні функції, які відповідають конкретним потребам (наприклад, інтеграція зі смарт-системами, енергоефективність, гнучка система керування тощо), це може бути важливим обґрунтуванням для вибору цієї марки.

    Обґрунтування очікуваної ціни закупівлі/бюджетного призначення.

Очікувана вартість обрахована відповідно до середньоринкового рівня цін, визначеного на базі цін 2-х пропозицій від продавців товару.

 

Назва товару

Пропозиції 2-х продавців, грн.

Середнє арифметичне 2-х пропозицій продавців, грн.

Кількість шт.

Очікувана вартість, грн.

ТОВ «ТЕЛЕКАРТ-ПРИЛАД»

ФОП «Харченко Костянтин Олександрович»

Вуличний світлодіодний LED-екран з монтажем на місцях його безпосередньої експлуатації

994 000,00

 

850 000,00

922 000,00

1

850 000,00

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень