Новий сервіс від ДПС України - централізована електронна черга до Центрів обслуговування платників

Дата: 24.01.2024 13:41

Фото без описуТримаючи вектор на поліпшення якості та умов надання послуг платникам, Державна податкова служба України продовжує перетворення на цифровий сервісний орган. Відтепер за рахунок оновлення і модернізації програмно-апаратного комплексу Контакт- центру ДПС запроваджено дистанційний запис для отримання послуг в Центрах обслуговування платників - електронну чергу.

Створена система керування чергами та потоками в ЦОП сприяє коректному розподілу осіб, які звертаються в ЦОП, та запобігає їх скупченню.

Платники податків мають можливість звернутись до Контакт-центру ДПС за номером телефону

0-800-501-007,

щоб здійснити попередній запис до ЦОП, обрати необхідну адміністративну послугу та визначити зручні дату і час візиту, не витрачаючи зайвого часу на очікування в черзі.