Працювала Координаційна група

Дата: 22.02.2024 15:30

Фото без опису22 лютого відбулося засідання Координаційної групи з визначення потреб населення у соціальних послугах Глобинської міської територіальної громади під час дії на території України надзвичайного або воєнного стану. Координаційна група була утворена відповідно до Порядку визначення потреб населення адміністративно-територіальної одиниці/територіальної громади у соціальних послугах, затвердженого Наказом Міністерства соціальної політики України від 19.04.2023 №130-Н.

Засідання провела начальник відділу соціального захисту та охорони здоров’я Глобинської міської ради Людмила Норенко. У роботі засідання взяли участь депутати міської ради, представники структурних підрозділів міської ради, закладів охорони здоров’я, надавачі та отримувачі соціальних послуг.

Присутніми були розглянуті актуальні питання сьогодення, зокрема, стан надання соціальних послуг у Глобинській міській територіальній громаді; діяльність надавачів соціальних послуг комунального та недержавного секторів, інших суб’єктів, які залучені до надання соціальних послуг; обговорено заходи для організації надання необхідних соціальних послуг, у тому числі тих, які можуть надаватися в громаді екстрено (кризово).

За результатами розгляду питань, які були заслухані на засіданні Координаційної групи, прийнято відповідні рішення.