730 днів незламності! Боротьба триває!

Дата: 24.02.2024 10:56

"Наша зброя – це наша правда, а наша правда в тому, що це наша земля, це наша країна, наші діти, і ми все це будемо захищати" (Президент України Володимир Зеленський)

Фото без опису10 років тому, в лютому 2014 року, російська федерація розв’язала війну проти України. Здійснивши 24 лютого 2022 року повномасштабне вторгнення в нашу державу, кремль хотів остаточно знищити військовим шляхом українську державу та ідентичність. Цей напад завдав підступного удару міжнародному світопорядкові, створеному після Другої світової війни, підірвав стабільність не лише Європи, а й глобальної безпеки загалом.

Від 2014 року Україна веде справедливу війну за збереження незалежності, за свій суверенітет і територіальну цілісність. Українці вистояли й довели свою спроможність перемагати російську військову агресію. Ми боротимемося, доки не звільнимо від окупанта останній сантиметр української землі!