Рада з питань ВПО: звіти, плани, консультації

Дата: 20.03.2024 17:13

Фото без опису20 березня працювала Рада з питань внутрішньо переміщених осіб при виконавчому комітеті Глобинської міської ради. На зібранні, зокрема, було презентовано звітну інформацію щодо підтримки внутрішньо переміщених осіб, які проживають на території громади, за 2023 рік; реалізації програм «Прихисток» та «Надання підтримки внутрішньо переміщених та/або евакуйованим особам у зв’язку із введенням воєнного стану на 2023 рік.

Крім того, члени Ради отримали актуальні консультації з питань супроводу та надання методичної допомоги внутрішньо переміщеним особам щодо отримання грантової допомоги для розвитку бізнесу та участі у державних грантах; фінансової підтримки роботодавців при працевлаштуванні внутрішньо переміщених осіб; реалізації в громаді Всеукраїнської програми ментального здоров’я «Ти як?»; впровадження в Глобинській МТГ проєкту «Діємо задля жінок та їхніх можливостей»; організації роботи з внутрішньо переміщеними особами ГО «Центр психологічної допомоги «Конфіденс».

Довідково: з лютого 2022 року у нашій громаді було прийнято 4641 внутрішньо переміщену особу. Станом на 19.03.2024 року зареєстровано 1248 ВПО, з них дітей – 294, пенсіонерів та осіб з інвалідністю – 341, вибуло 3393 особи. У закладах освіти навчаються 100 учнів з числа ВПО, дошкільні заклади відвідують 28 діток. Протягом 2023-2024 року 39 ВПО працевлаштувалися.