Інформація Відділу культури, спорту та молоді Глобинської міської ради про результати конкурсу з відбору суб’єктів оціночної діяльності для проведення незалежної оцінки майна (коней), що знаходиться на балансі КЗ «Спорт Глобинської громади» Глобинс

Дата: 01.04.2024 16:41

Фото без описуНазва об’єктів оцінки: Кінь «Гук» 2016 р.н., кінь «Августін» 2016 р.н., кінь «Петро» 2016 р.н., кінь «Малюк» 2017 р.н., що знаходиться на балансі КЗ «Спорт Глобинської громади» Глобинської міської ради.

Відповідно до Законів України "Про місцеве самоврядування в Україні", «Про оцінку майна, майнових прав та професійну оціночну діяльність в Україні», Положення про конкурсний відбір суб’єктів оціночної діяльності для проведення незалежної оцінки майна відділу культури, спорту, сім'ї та молоді виконавчого комітету Глобинської міської територіальної громади» затвердженого рішенням Глобинської міської ради  №1217 від 26 жовтня 2023 року, 01 квітня 2024 року конкурсною комісією з відбору суб’єктів оціночної діяльності прийнято рішення щодо укладення договору на проведення  незалежної оцінки майна (коней), що знаходиться на балансі КЗ «Спорт Глобинської громади» Глобинської міської ради:

Назва об’єктів оцінки: Кінь «Гук» 2016 р.н., кінь «Августін» 2016 р.н., кінь «Петро» 2016 р.н., кінь «Малюк» 2017 р.н., що знаходяться на балансі КЗ «Спорт Глобинської громади» Глобинської міської ради з переможцем конкурсу – ТОВ «УКРБІЗНЕС КАПІТАЛ».