Beetroot Academy спільно з організацією Pact Ukraine оголошує набір жінок на безоплатне навчання на курсі «Вступ до ІТ»

Дата: 02.04.2024 09:26

Фото без описуНа даному курсі ти здобудеш знання із комп’ютерної та інтернет-грамотності, а також отримаєш навички для продовження навчання та кар’єрного росту в ІТ-сфері. В тебе буде можливість спробувати себе у різних ІТ-ролях, оскільки навчання курсу спрямоване на покращення практичних навичок. Курс розроблений в рамках проєкту «Крила», що впроваджується за підтримки Уряду Канади.

Вимоги до кандидаток на навчання:

• Жінки віком від 18 років

• Проживання в населених пунктах таких громад Полтавської області: Диканська, Глобинська, Шишацька територіальні громади, місто Полтава

• Бажання здобувати базові знання та навички в ІТ та вільний для цього час

Наявність техічного обладнання (комп’ютер, ноутбук) та доступу до інтернету для підключення до онлайн занять

• Відсутність роботи чи стабільного доходу (здобуття вищої освіти вважається повноцінним залученням та прирівнюється до роботи).

Рекомендуємо ознайомитися з інструкцією (https://drive.google.com/file/d/1RGh9yjWgpc1NXVb4IumlJJ3UgN5AtOuO/view?usp=sharing), яка допоможе тобі подати заявку на навчання. Після чого ти можеш зареєструватися на курс.

Після подачі заявки з тобою сконтактуються менеджери Beetroot Academy.

Якщо виникли труднощі, зателефонуй, будь ласка, в нашу службу підтримки за номером  +380 93 170 0991 - Тетяна (з 9:00 до 16:00 в будні дні).

До зустрічі на курсі!