Депутат провів прийом громадян

Дата: 04.04.2024 09:04

Фото без опису3 квітня прийом громадян Троїцького старостинського округу з особистих питань провів депутат міської ради Ігор Полонський. Після спілкування з селянами він разом зі старостою Русланом Закревським завітали до місцевого будинку культури. Тут, на жаль, не в найкращих умовах функціонують бібліотека та мистецький клас, в якому дітвора займається танцями, музикою, співом.

За збігом обставин у закладі з комісійним оглядом якраз перебували начальник відділу культури, спорту і молоді Сергій Кулик та його підлеглі. У ході спільної дискусії було прийнято рішення про необхідність проведення косметичних ремонтів у згаданих кімнатах. Питання про виділення додаткових коштів для виконання задуманого Ігор Полонський пообіцяв винести на розгляд чергової сесії міської ради.

Користуючись нагодою, староста Руслан Закревський звернувся до депутата за фінансовою підтримкою також для реставрації старого сільського пляжу, якою наразі тут займаються власними силами.