Лави масажистів і перукарів поповнилися новими майстринями

Дата: 16.04.2024 11:43

Фото без опису«Пам'ятайте, що ніколи не пізно отримати нові знання і навички, щоб змінити своє життя і стати успішною!»
У Глобинській громаді завершилися чергові курси для жінок, які прагнуть змінити своє життя.

Дуже відрадно, що географія проживання наших учасниць розширюється. До нашого навчання доєдналися дівчата з сіл Пустовійтове, Обознівка, Погреби, Яроші, м.Глобине. А це значить, що жителі цих населених пунктів будуть на місці отримувати якісні послуги.
Вчора 10 випускниць курсів «Масажисти» і «Перукарська справа» отримали безкоштовні стартові набори та Сертифікати про здобуття знань і вмінь.
З успішним закінченням навчання дівчата привітала Алла Михайлик, завідувач сектору з питать ветеранської політики відділу соціального захисту та охорони здоров'я Глобинської міської ради.
Бажаємо успішної реалізації здобутих навичок та економічної незалежності. Нехай ваші мрії втілюються в життя!
Проєкт «WE ACT II: Діємо задля жінок та їхніх можливостей» впроваджується Фонд Народонаселення ООН в Україні - UNFPA Ukraine за фінансової підтримки Європейського Союзу European Union in Ukraine, в партнерстві з громадською організацією «Інноваційні соціальні рішення».

#прямуєморазом #weact #unfpa #жіночий_центр_працевлаштування #iss_ukraine