Обмін досвідом з колегами із Сумщини
Основною метою запровадженої комплексної психосоціальної послуги з формування життєстійкості є зниження загального рівня стресу і тривожності українців, формування навичок першої психологічної допомоги близьким (особливо дітям та старшим членам родини), навчання стресостійкості та попередження психологічної травматизації. Особлива увага приділяється в цій послузі родинам, на які війна має найбільший вплив: військовослужбовців та ветеранів, сім’ям із маленькими дітьми, внутрішньо переміщених осіб.
Водночас однією з цілей проєкту життєстійкості є гуртування населення, починаючи з невеличких територій громад до країни в цілому. Можливо, часточкою цієї взаємодії була робоча зустріч з делегацією від Департаменту з питань соціальної політики, ветеранів та реінтеграції Сумської обласної військової адміністрації.
Змістовно та насичено пройшло спілкування та ознайомлення з роботою Центру життєстійкості при КУ "Центр надання соціальних послуг" Глобинської міської ради. Обговорено практичні питання з алгоритму впровадження послуги; в дружній щирій атмосфері обмінялися досвідом у сфері надання соціальних послуг найбільш вразливим верствам населення під час дії воєнного стану.
Відновимо людину – людина відновить все!
Дякуємо Збройним Силам України за можливість працювати!