У Жуківському старостаті в День довкілля висаджували дерева

Дата: 22.04.2024 10:30

Фото без описуУ рамках двомісячника чистоти, озеленення та благоустрою на території населених пунктів Жуківського старостату відбувся День довкілля під гаслом «Посади дерево – вирости мир».

Як і щороку, заходи з висадки зелених насаджень починаються з господарства родини Кекух: Станіслав Іванович запропонував нам саджанці волоського горіха, ведмежого горіха та яблунь.

І закипіла робота! Першими із завданням  справились працівники та вихованці дитячого садочка.

Далі робота закипіла на території Жуківської гімназії. Тут досадили яблуні в саду, створеному за останні три роки. Також висадили обидва види горіхів, підібравши місця на території шкільного подвір’я, які потребували затінення.

Паралельно працювали комунальні працівники в парку біля старостату та дитячого майданчика.

У с.Павлівка силами комунальних працівників, працівників старостату та місцевих жителів також посадили горіхи навколо дитячого майданчика.

У Новоселівці працювали місцеві мешканці – підібрали місця та висадили ведмежий горіх.

Включились в роботу і працівники та відвідувачі жуківського магазину Глобинської райспоживспілки.

У підсумку: в рамках цієї акції висаджено майже 100 дерев!

Величезна подяка Станіславу Кекуху за надані саджанці. Спасибі всім і кожному, хто долучився до акції «Посади дерево – вирости мир»!