Встановлено меморіальну дошку герою-земляку

Дата: 25.04.2024 16:50

Фото без описуСьогодні в с.Опришки відбулося відкриття меморіальної дошки загиблому односельцю Руслану Данильчуку.

Руслан Іванович народився в Опришках, тут промайнуло його дитинство, юність, навчання в місцевій школі. В селі проживають його батьки, маленький синок-першокласник, друзі, знайомі.

Тому чимало селян зібралося біля Опришківської гімназії, випускником якої був Руслан, а нині навчається син Олександр.

Дотепер на стінах гімназії було встановлено меморіальну дошку на честь Віктора Аврамчука – теж вихованця навчального закладу, загиблого в АТО у 2016 році. Нині ж поряд з’явилася ще одна…

Руслан Данильчук загинув 17 вересня 2023 року, сталося це  в одному із запеклих боїв під Кліщіївкою Бахмутського району на Донеччині. Воїн заплатив найвищу ціну задля миру та спокою в нашій державі.

Низько вклоняємося пам’яті захисника, гордимося, шануємо, не забуваємо! Герої не вмирають!