Повідомлення про наміри отримати дозвіл на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами

Дата: 29.04.2024 09:21

Фото без описуТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ТОРГОВИЙ ДІМ АВТОТРАНС-ОЙЛ» (скорочено ТОВ «ТОРГОВИЙ ДІМ АВТОТРАНС-ОЙЛ») має намір отримати дозвіл на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами для об’єкту: автомобільний газозаправний пункт №12 (АГЗП №12).

Ідентифікаційний код юридичної особи в ЄДРПОУ: 36324681.

Юридична адреса підприємства: 36008, Полтавська область, місто Полтава, вулиця Кагамлика, 35, тел. +38(050)635-99-83, ел.пошта oleksandr.starikov@autotrans.ua.

Місцезнаходження об’єкта: 39032, Полтавська область, Кременчуцький район, село Великі Кринки, вулиця Полтавська, 74.

Мета отримання дозволу на викиди: отримання дозволу на викиди для існуючого об’єкту.

Відповідно до статті 3 Закону України «Про оцінку впливу на довкілля» діяльність даного об’єкту не підлягає оцінці впливу на довкілля, підстав для проведення процедури ОВД немає.

Назва виду економічної діяльності об’єкта за КВЕД: 47.30 Роздрібна торгівля пальним (основний).

Основними виробничими процесами на об’єкті, що супроводжуватимуться виділенням забруднюючих речовин буде приймання та відпуск ЗВГ. Кількість джерел викидів на об’єкті, що розглядаються, становить 4 шт.

Річна кількість викидів забруднюючих речовин становить 0,334018 т, у тому числі: бутан - 0,200371 т, пропан - 0,133647 т.

Викиди забруднюючих речовин знаходитимуться в межах гранично-допустимих норм.

За ступенем впливу на забруднення атмосферного повітря об’єкт належить до 3 групи - об'єкти, які не входять до першої і другої груп.

На об’єкті підприємства не планується впровадження заходів щодо скорочення викидів забруднюючих речовин в атмосферне повітря, тому що на даний час немає перевищень встановлених нормативів граничнодопустимих викидів забруднюючих речовин.

Пропозиції щодо дозволених обсягів викидів відповідають чинному законодавству.

Звернення громадських організацій та окремих громадян приймаються впродовж 30 календарних днів, від дати публікації інформації, Полтавською обласною (військовою) державною адміністрацією за адресою: 36014, Полтавська обл., м. Полтава, вул. Соборності, 45, тел. (0532) 56-17-18.