Відбулося чергове засідання виконкому

Дата: 30.04.2024 13:53

Фото без описуНа черговому засіданні виконавчого комітету, яке провів міський голова Станіслав Джусь, розглянуто чималу кількість адміністративно-господарських питань, що накопичилися у ході роботи виконавчих органів міськради впродовж місяця. Переважна більшість з них – житлово-комунального господарства, соціального захисту населення, комунального майна, містобудівної документації, захисту прав дітей та ін.

Зокрема, ухвалено рішення щодо підготовки місць масового відпочинку на водних об’єктах до літнього купального сезону, тимчасового розміщення пересувних дитячих атракціонів у Глобиному, благоустрою територій, змін у квартирному обліку та поштових адресах, актів обстеження зелених насаджень, які підлягають видаленню, надання статусу дітям, які постраждали внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів, виділення одноразової адресної грошової допомоги громадянам громади.

Деякі проєкти рішень були допрацьовані безпосередньо у ході засідання. Загалом виконавчий комітет ухвалив рішення з 47-ми питань порядку денного, опрацювавши їх оперативно та виважено.