ВЛАСЮГА Богдан Сергійович (23.07.1980-25.04.2024)

Дата: 30.04.2024 15:43

Фото без описуВласюга Богдан Сергійович народився 23 липня 1980 року у Глобиному. Середню освіту отримав у загальноосвітній школі  I-III ступенів №1, а вищу - у Кременчуцькому політехнічному інституті імені Остроградського. Повернувшись додому, працював на м'ясокомбінаті та маслозаводі. Потім була строкова служба, по завершенні якої Богдан продовжив працювати на КрАЗі.

У 2009 році молодий чоловік переїхав працювати за межі України. Згодом одружився.

У січні 2023-го Богдан Власюга повернувся  в Україну і вже наприкінці місяця став кулеметником Добровольчого Українського Корпусу «Правий Сектор». У боях зазнавав контузій і поранень, але щоразу повертався до побратимів на передову.

1 листопада 2023 року перейшов до військової частини 3057 НГУ "Азов", де продовжив службу на посаді зовнішнього пілота (оператора) безпілотних літальних апаратів.

Смертельне поранення наздогнало Богдана Сергійовича Власюгу 25 квітня 2024 року. Трапилося це під час артилерійського обстрілу поблизу населеного пункту Григорівка (Бахмутський район Донецької області).

Похований у м.Глобине.