ТИ ЯК? Місяць обізнаності про ментальне здоров’я

Дата: 08.05.2024 09:42

Фото без описуУ травні у всьому світі та в Україні розпочався місяць обізнаності про ментальне здоровя.

Як виявилося, на сьогодні стала в суспільстві проблемою соціальна стигма: «сильні не ходять до психотерапевта чи психолога, а ми ж усі сильні, треба тримати в собі емоції і не показувати вигляду».

Це суспільне упередження доводиться долати, переконувати, що ментальне здоровя – нарівні з фізичним – є невідємною частиною здоровя в цілому.

Є думки, що ментальне здоров’я  як імунітет. Хтось здатен витримати більше, хтось – менше. Але кожен ресурс вимагає постійної підтримки і відновлення.

Тож ніколи не пізно і кожен може розпочати з власної обізнаності, із чесних відповідей собі. Усе для цього зібрано на сайті Всеукраїнської програми ментального здоров’я «Ти як?» https://howareu.com

Здорова психіка, бажання  та сили жити – це та особиста перемога, яка потрібна кожному не менше, ніж велика  перемога над ворогом.

А МИ ВАМ В ЦЬОМУ МОЖЕМО ДОПОМОГТИ!

ЗАПРОШУЄМО ТА З РАДІСТЮ ЧЕКАЄМО

В ПРОСТОРІ ЖИТТЄСТІЙКОСТІ

ЗА АДРЕСОЮ:

м. Глобине, вул. Центральна, 230/2

Консультації за телефоном «ДОВІРИ»:

КОНФІДЕНЦІЙНІСТЬ ГАРАНТУЄМО!