Глобинська громада
Полтавська область, Кременчуцький район

КП «Глобинське» закликає громадян сплатити заборгованість!

Дата: 16.05.2024 10:40
Кількість переглядів: 141

Фото без описуШановні мешканці Глобинської МТГ, які мають заборгованість за спожиті комунальні послуги, що надає наше підприємство, прохаємо вас терміново, до 01.06.2024 року, оплатити борги.

Відповідно до Постанови КМУ № 1405 від 29.12.2023 р. скасовано заборону на припинення надання житлово-комунальних послуг споживачам, які мають заборгованість з їх оплати. Мораторій збережено лише для жителів територій, де відбуваються бойові дії.

З метою недопущення порушення стабільності надання послуг водопостачання, водовідведення та поводження з побутовими відходами в результаті несвоєчасної їх оплати, підприємством буде проводитись відключення від водопроводу, що включає відрізання від мережі за допомогою екскаватора та припинення надання інших комунальних послуг для споживачів, які мають заборгованість у відповідності до норм чинного законодавства.

Повторне підключення до водомережі буде можливе тільки після повного погашення заборгованості та оплати вартості відключення та повторного підключення до водопроводу.

У виняткових випадках, враховуючи фінансові труднощі та складні життєві обставини споживача, підприємство може надати можливість реструктуризації боргу, але не більше ніж на 6 місяців з обов’язковим щомісячним погашенням даного боргу та поточного платежу.

Дякуємо за розуміння.

З повагою - адміністрація КП «Глобинське»


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень