Пізнавальна лекція від регіональної координаторки

Дата: 17.06.2024 16:58

Фото без описуРегіональна координаторка з впровадження в Полтавській області Всеукраїнської програми ментального здоровя, ініційованої першою леді України Оленою Зеленською, Юлія Ющенко відвідала з візитом Глобинську громаду, де провела пізнавальну лекцію-дискусію на тему ментального здоровя «Як турбуватися про себе та перемогти стрес».

Відвідала цього ж дня й простір життєстійкості, облаштований в комунальній установі «Центр надання соціальних послуг Глобинської міської ради», та спільно з директоркою центру, відповідальною особою за впровадження програми «Ти як?» в громаді Світланою Грицай обговорили нові напрями в роботі, результативність надання комплексної соціальної послуги з формування життєстійкості та інші питання.

Наразі надважливо постійно говорити, формувати та розвивати культуру ментального здоровя, шукати дієві рішення, впроваджувати нові послуги та дбати про людей.

«Ти як?»