Меморіальна дошка загиблому на війні Руслану Данильчуку з'явилася на приміщенні АТ "Полтаваобленерго"

Дата: 21.06.2024 11:50

Фото без описуСьогодні на приміщенні АТ «Полтаваобленерго» за участі родини, односельців, працівників установи, представників міської ради відбулося відкриття меморіальної дошки Руслану Данильчуку – Захиснику України, загиблому 17 вересня 2023 року в одному із запеклих боїв під Кліщіївкою Бахмутського району на Донеччині.

Руслан Іванович – уродженець Опришок, тут і нині проживають його рідні. В АТ «Полтаваобленерго» він працював до березня 2022 року. Потім Руслан пішов на війну, з якої повернувся на батьківщину на щиті…

Пам’ять про Героя навічно вкарбувалася в серцях і думках всіх, хто знав, любив, товаришував, працював з Русланом Данильчуком. А поки його пам’ятають – він поряд з нами! Вічна слава Захиснику! Низький уклін його безсмертному Подвигу!