Про ініціативну групу з підготовки установчих зборів для формування складу Молодіжної ради при Глобинській міській раді

Дата: 02.07.2024 09:29

27 червня 2024 року 70 сесією Глобинської міської ради 8 скликання ухвалено рішення «Про створення Молодіжної ради при Глобинській міській раді» як консультативно-дорадчого органу та затверджено Положення про Молодіжну раду.

Для формування складу Молодіжної ради Глобинська міська рада утворила ініціативну групу з підготовки установчих зборів та затвердила її персональний склад (додається).

Установчі збори відбудуться не пізніше ніж за 60 календарних днів із дня створення ініціативної групи.

Глобинська міська рада не пізніше ніж за 45 календарних днів до проведення установчих зборів в обов’язковому порядку здійснить оприлюднення на своєму офіційному вебсайті або в інший прийнятний спосіб підготовлене ініціативною групою та погоджене з нею повідомлення про дату, час, місце, порядок проведення установчих зборів, порядок подання заяв для участі в установчих зборах, прізвище, ім’я, електронну адресу та номер телефону відповідальної особи.