Грищук Павло Петрович (11.08.1987 - 30.06.2024)

Дата: 05.07.2024 11:35

Фото без описуПавло Петрович Грищук народився 11 серпня 1987 року у с.Груд Новоград-Волинського району на Житомирщині. У 1994 році родина переїхала до Опришок на Глобинщині, тут Павло пішов до 1 класу місцевої школи, яку закінчив у 2004-му.

Потому навчався у Грицівському ПТУ, де здобув спеціальність оператора комп’ютерного набору; пройшов строкову службу у прикордонних військах; працював у Глобиному на цукрозаводі та м’ясокомбінаті.

У 2014 році, вивчившись у школі міліції, почав працювати у Глобинському РВ УМВС на різних посадах. З 2021 року – поліцейський сектору швидкого реагування Кременчуцького РУП ГУ Національної поліції України в Полтавській області.

Восени 2022 року – з вересня по листопад – брав участь у заходах, необхідних для забезпечення оборони України в Харківській області, зокрема, у м.Куп’янськ та найближчих до нього селах.

Наприкінці лютого 2024 року вступив до об’єднаної штурмової бригади Національної поліції України «Лють», разом з побратимами хоробро і відважно боронив Україну від рашистської навали.

30 червня 2024 року Павло Петрович Грищук прийняв свій останній бій поблизу населеного пункту Північне на Донеччині.

Похований у с.Опришки.