Оголошення про проведення установчих зборів з формування складу Молодіжної ради при Глобинській міській раді

Дата: 08.07.2024 14:00

Фото без описуУвага! Установчі збори з формування складу Молодіжної ради при Глобинській міській раді  відбудуться  22 серпня  2024 року.

Початок зборів о 10-00. Місце проведення: зал засідань Глобинської міської ради (2 поверх), вулиця Центральна, 281,  місто Глобине Кременчуцького району Полтавської області. При собі мати документ, що засвідчує особу.

Важливо! До складу Молодіжної ради можуть входити громадяни України віком від 14 до 35 років.

Для участі в установчих зборах до 2 серпня 2024 року включно (крім вихідних днів) необхідно подати:

-для представників інститутів громадянського суспільства, закладів, установ, організацій Глобинської громади: рішення про делегування для участі в установчих зборах вашого представника, заява (форма додається), біографічна довідка ( із зазначення  прізвища, імені, по батькові, місця роботи/навчання, посади, контактної інформації); інші документи, які можуть характеризувати кандидата;

- для всіх представників молоді, хто вирішить подати заяву самостійно: заява (форма додається), біографічна довідка (із зазначення  прізвища, імені, по батькові, місця роботи/навчання, посади, контактної інформації); підписний лист на підтримку кандидата ( не менше п’яти чоловік) з наступними даними тих, хто підписує лист: порядковий номер;   прізвище, ім’я, по батькові; дата народження, адреса проживання, контактний номер телефону, особистий підпис.

Документи для участі в установчих зборах в паперовому вигляді приймаються до 2 серпня 2024 року включно (крім вихідних днів)   з 8.00 до 17.00 год (13.00-14.00 – перерва на обід) за адресою: м. Глобине, вул. Центральна, 281 (2 поверх, кабінет спеціалістів відділу культури, спорту та молоді Глобинської міської ради ), телефон для довідок: 0509290459.

СКЛАД ініціативної групи з підготовки установчих зборів для формування складу Молодіжної ради при Глобинській міській раді затверджено рішенням Глобинської міської ради VIII cкликання 27.06.2024р. № 677.