Дбаємо про ментальне здоров'я

Дата: 09.07.2024 14:51

Фото без опису9 липня у Глобинському управлінні Кременчуцької філії  Полтавського обласного центру зайнятості проведена інформаційна зустріч «Турбота про себе: дбаємо про ментальне здоров’я».

Практичний психолог розповіла про важливість піклування про ментальне здоров’я, а також поділилася практичними знаннями та навичками, які допоможуть покращити самопочуття. Учасники заходу дізналися про техніки переключення уваги та способи покращення психічного благополуччя: прості практики, які можна впровадити у своє життя, щоб відчувати себе щасливішими та здоровішими.

Якщо ви відчуваєте стрес, тривогу або інші складні емоції, не соромтеся звертатися за допомогою. Існує багато ресурсів та послуг з підтримки психічного здоров'я, які можуть вам допомогти.

Інформацію про способи підтримки ментального здоров’я шукайте на веб-сайті Всеукраїнської програми ментального здоров’я «Ти як»: https://howareu.com/