Реформа системи шкільного харчування у Глобинській громаді

Дата: 12.07.2024 12:55

Фото без описуВідділом освіти Глобинської міської ради  здійснюється поступова реформа системи шкільного харчування. В усіх закладах освіти впроваджуються нові стандарти харчування, поетапно формується здорове харчове середовище, оновлюється матеріально-технічна база харчоблоків.

Велика увага приділяється вдосконаленню вмінь та навичок наших шкільних кухарів. Нещодавно десять з них успішно опанували програму підвищення кваліфікації професії «Кухар» за напрямом «Впровадження різноманітного, збалансованого і якісного харчування в закладах освіти». Навчання проходило на базі Кулінарного хабу Навчально-практичного центру ресторанного сервісу Регіонального центру професійно-технічної освіти №1 міста Кременчука, по закінченні якого всі кухарі отримали сертифікати. Це дозволить покращити умови організації якісного харчування дітей, приготування учням безпечної та здорової їжі, змінити їхні смакові вподобання, зробити правильний вибір між корисними й шкідливими харчовими продуктами.

Добре самопочуття, радісний настрій, міцна нервова система, нормальна вага – ось наша мета у вихованні здорової дитини, здорової нації. Отже, маємо чітку стратегію та не зупиняємося на досягнутому!