Проведено профілактичні бесіди з родинами

Дата: 12.07.2024 13:00

Фото без описуПроведення профілактичних рейдів – одна з форм роботи Служби у справах дітей, метою якої є здійснення контролю за батьками, що ухиляються від виконання своїх обов’язків по вихованню та утриманню дітей, сприяння нормалізації соціально-психологічного клімату в родинах.

Так, наприклад, 11 липня фахівці Служби відвідали 4 сім’ї, в яких виховується 11 дітей (всі проживають у Глобиному). З батьками проведено бесіди щодо запобіганню потрапляння дітей в СЖО,  недопущення скоєння фізичного, психологічного, економічного, сексуального насилля над дітьми, належного виконання обов’язків щодо виховання і утримання малолітніх дітей, а також негативного впливу асоціальної поведінки батьків на виховання дитини.

Дорослі члени родини попереджені про адміністративну та кримінальну відповідальність за невиконання батьківських обов’язків.