Робоча зустріч з дільничними офіцерами поліції

Дата: 16.07.2024 14:54

Фото без описуВідбулася робоча зустріч працівників сектору превенції відділу поліції №1 Кременчуцького районного управління поліції ГУНП в Полтавській області зі спеціалістами відділу соціального захисту та охорони здоров’я Глобинської міської ради.

Дільничні офіцери поліції відзвітувалися про проведену роботу за 6 місяців поточного року. Також озвучили статистику про злочини, вчинені на території громади, та виявлені адміністративні правопорушення.

Крім того, обговорено ряд проблемних питань, які виникають у повсякденній роботі, а саме: вжиття заходів щодо запобігання та протидії домашньому насильству та/або насильству за ознакою статі; недопущення торгівлі людьми.

Особлива увага поліцейських була акцентована на нових видах шахрайств, жертвами яких останнім часом стає все більше людей похилого віку.