Ріжко Микола Олексійович (30.12.2003 – 04.07.2024)

Дата: 24.07.2024 16:42

Фото без описуМикола Олексійович Ріжко народився 30 грудня 2003 року в селі Яроші. У 2019 році закінчив Глобинську загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів №5. Майже рік юнак працював у ТОВ «Глобинський м’ясокомбінат».

Весь цей час він рвався на війну, бо вважав неприйнятним для себе відсиджуватися у тилу. Тому в січні 2023 року Микола звернувся до територіального центру комплектування, аби підписати контракт зі Збройними Силами України.

2 квітня був направлений до 184 навчального центру у с.Старичі Львівської області, де і розпочав свою службу. Після проходження курсу молодого бійця юнак служив у складі військової частини 3057 Національної гвардії України. Молодий солдат був старшим кулеметником бронеавтомобіля 2-ї групи снайперів спеціального призначення.

4 липня 2024 року, на території Серебрянського лісництва в районі населеного пункту Григорівка Бахмутського району на Донеччині, внаслідок обстрілу ворогом наших позицій Микола  Ріжко отримав смертельне кульове поранення.

Похований у с.Кордубанове.