У новий навчальний рік - з новими підручниками

Дата: 26.07.2024 14:25

Фото без описуВідповідно до Концепції НУШ заклади освіти здійснюють освітній процес за обраними модельними програмами із використанням підручників різних авторів, що відповідають цим програмам. З метою якісної організації освітнього процесу закладами загальної середньої освіти здійснюється вибір підручників.

Цього тижня відділом освіти отримано 3152 примірники підручників для учнів 5 та 7 класів. Враховуючи велике різноманіття авторів, впродовж серпня будуть здійснюватися наступні поставки.

В планах - до 1 вересня 100-відсотково забезпечити учнів 7 класів необхідними для навчання екземплярами. Тож, в новому навчальному 2024-2025 році семикласники зможуть покласти до своїх рюкзаків та портфеликів новенькі, яскраві, із запахом друкарської фарби підручники. Сподіваємося, діти отримають із них необхідні знання в повному обсязі!