Дата: 04.09.2024 16:59

Фото без описуОБҐРУНТУВАННЯ ТЕХНІЧНИХ ТА ЯКІСНИХ ХАРАКТЕРИСТИК ПРЕДМЕТА ЗАКУПІВЛІ, РОЗМІРУ БЮДЖЕТНОГО ПРИЗНАЧЕННЯ, ОЧІКУВАНОЇ ВАРТОСТІ ПРЕДМЕТА ЗАКУПІВЛІ

Предмет закупівліАльтанка паркова (невмонтована) код ДК 021:2015 – 44210000-5 Конструкції та їх частини

Обґрунтування доцільності закупівлі.

На виконання рішення Глобинської міської ради №741 від 25 липня 2024 року відповідно до внесення змін до  «Програми охорони довкілля, раціонального використання природних ресурсів та забезпечення екологічної безпеки на території Глобинської міської територіальної громади на 2021-2026 роки».

Таким чином придбання альтанки паркової (невмонтованої) в кількості двох штук розширить зону відпочинку та поліпшить благоустрій відпочиваючих мешканців та гостей села Пироги.

Обґрунтування обсягів закупівлі.

Обсяги визначено відповідно до потреби старостинського округу для забезпечення належного утримання обєктів благоустрою.

Обґрунтування технічних та якісних характеристик закупівлі.

Технічні характеристики предмета закупівлі визначені відділом містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства Глобинської міської ради. Облаштування  родинного екокуточка на території скверу в центрі села Пироги  із встановленням альтанки, лавок, гойдалок, контейнерів для пластикових пляшок смітничок з просвітницьким акцентом та відповідним естетичним виглядом. із застосуванням матеріалів із дерева, насадження декоративних рослин.

Обґрунтування очікуваної ціни закупівлі/бюджетного призначення.

Очікувана вартість обрахована відповідно до середньоринкового рівня цін, визначеного на базі цін 3-х пропозицій від продавців послуг.

Назва товару

Пропозиції 3-х продавців, грн.

Середнє арифметичне 3-х пропозицій продавців, грн.

Кількість шт

Очікувана вартість, грн.

ФОП «Луцій»

Prom.ua