ФОРМУЄМО У СУСПІЛЬСТВІ НЕТЕРПИМІСТЬ ДО БУДЬ-ЯКИХ ПРОЯВІВ ЕКСПЛУАТАЦІЇ ЛЮДИНИ

Дата: 18.10.2024 15:17

Сьогодні в місті Глобине в рамках Європейського дня боротьби з торгівлею людьми відбулась інформаційна кампанія "Свобода в наших руках: захистимо себе від торгівлі людьми", яка стала важливим кроком у напрямку підвищення обізнаності громадян про проблему експлуатації та  торгівлі людьми.

Задля поширення знань про основні ознаки та способи запобігання потрапляння в ситуацію торгівлі людьми працівниками відділення соціальної роботи Комунальної установи «Центр надання соціальних послуг Глобинської міської ради» проведена вулична акція, під час якої перехожі мали можливість не лише ознайомитися з інформаційними матеріалами, а й активно долучитися до процесу створення плакату із заходами безпеки, які допоможуть уникнути потрапляння в пастку торговців людьми.

Цього дня було розповсюджено інформаційні брошури, буклети та листівки у закладах соціальної сфери міста, а у КЗ «Публічна бібліотека Глобинської міської ради» та приміщенні Центру організовано виставки з інсталяціями та інформаційними плакатами.

Спільними зусиллями ми наближаємося до створення безпечного середовища для жителів громади!