Вербові букетики - власними руками
У кожної людини є своя власна унікальна комбінація ресурсів боротьби з несприятливими обставинами. Такі висновки стали основою BASIC Ph Model. Одним із параметрів цієї моделі є ВІРА. Акцент припадає на релігійні вірування, віру у вищі сили, на надію, самого себе та людей, що надихають. Вірування можуть бути різні, але важливий сам факт наявності віри.
Незабаром ми будемо святкувати Вербну неділю. Це особливе свято, яке символізує початок Великого тижня перед Великоднем. В Україні традиційно освячують гілочки верби, адже вважається, що вони приносять добробут, здоров’я та захист у дім. Освячені гілочки зберігають вдома протягом року як символ захисту від негараздів. Однак замість простих гілочок можна створити гарний вербовий букет.
Матері та дружини військовослужбовців, які зібрались в центрі життєстійкості, цьогоріч освячуватимуть гарні вербові букетики, які виготовили власними руками. Заняття на відновлення ресурсу пройшло в затишній атмосфері.
Зроблені букети не лише прикрасять оселю кожної учасниці заходу, а й стануть особливим символом свята та чудовим оберегом для дому.
Всеукраїнська програма ментального здоров’я «Ти як?»