розпорядження

Дата: 09.02.2018 19:08

Фото без описуКеруючись ст. 42 Закону України  «Про місцеве самоврядування в Україні», скликаю 31(позачергову) сесію Глобинської міської ради І скликання 14 лютого 2018 року о 10.00 в залі засідань Глобинської міської ради.

На розгляд сесії винести такі питання:

1. Про внесення змін до Регламенту Глобинської міської ради.
  2. Про затвердження переліку назв вулиць, провулків по с.Бориси.
  3. Про передачу з балансу  Глобинської районної ради  на баланс Глобинської міської ради частини будівлі поліклінічного корпусу за адресою    м.Глобине  пров.Лікарняний,1.
  4. Про передачу земельних ділянок  сільськогосподарського призначення  державної власності у комунальну власність  Глобинській територіальній громаді.
  5. Про прийняття у комунальну власність Глобинської міської ради артезіанської свердловини від ПАФ «Урожай».
  6. Земельні питання.

Міський голова                                                                         С.В. Джусь