Глобинська громада
Полтавська область, Кременчуцький район

2018 рік в планах і перспективах

Дата: 08.12.2017 16:04
Кількість переглядів: 1104

 9 грудня 2017 року в залі засідань Глобинської міської ради відбулася робоча нарада за участю заступників міського голови Олександра Артюшенка та Галини Токаренко, начальників відділів  міськвиконкому та сільських старост громади з питань обговорення  внесення пропозицій  до Плану соціально-економічного розвитку Глобинської громади на 2018 рік.

Олександр Артюшенко запропонував, в першу чергу,  внести до проекту  цього  Плану  завдання по завершенню  робіт на тих об’єктах,  де вони розпочаті або проводяться та включити ті, об’єкти, які були погоджені раніше на сесіях міської ради та  на які вже виготовлено технічну документацію. Основний  напрямок соціально-економічного розвитку  громади на наступний рік – це розбудова об’єктів медицини первинного рівня – амбулаторій та фельдшерсько-акушерських пунктів з тим, щоб забезпечити більш якісний рівень надання медичних послуг жителям громади.

Для сільської місцевості найважливішими  є три напрямки: медицина, дороги, вуличне освітлення. В ході   наради тривало жваве обговорення з  актуальних питань, які необхідно буде вирішувати протягом наступного року.« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень